Характеристики Діаметр 305 см Висота 76 см Інформація Діаметр 305 x Висота 76см Вага 19 кг Гарантія не передбачена
Каркас оцинковані сталеві труби
Матеріал тришаровий ПВХ: два шару ПВХ і шар скло-волоконної сітки
Обсяг води 4485 л підстилка Немає Виробник Intex
Розмір упаковки 30x29x88 см
Зливний клапан є Країна - виробник Китай Упаковка картонна коробка форма Круглий Колір синій
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Intex |
| Страна производитель | Китай |
| Форма | Круглая |
| Цвет | Синий |
| Объем | 4485 л |
| Длина | 305 см |
| Высота | 76 см |
| Вес | 19 кг |
| Состояние | Новое |
Информация для заказа
- Цена: 4 500 ₴





