| Найменування товару | Басейн Intex дитячий, круглий, 3 кільця (58446) |
|---|---|
| Бренд | Intex |
| Країна походження | КНР |
| Торгова марка | Intex |
| Стать | Для дівчаток, Для хлопчиків |
| Вік | 6 років, 3 роки, 4 роки, 5 років |
| Розмір | 168 х 38 см |
Технічні характеристики Басейн Intex дитячий, круглий, 3 кільця (58446)
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Intex |
| Страна производитель | Китай |
| Форма | Круглая |
| Цвет | Голубой |
| Диаметр | 168 см |
| Высота | 38 см |
| Состояние | Новое |
Информация для заказа
- Цена: 600 ₴



