Опис Дитячий надувний басейн Intex 58484 прямокутний (305 х 183 х 56 см)
Дитячий надувний басейн Intex 58484 прямокутний (305 х 183 х 56 см)
Дитячий надувний басейн Intex — відмінний великий сімейний басейн, який призначений для купання та веселого проведення часу разом з дітьми у воді під відкритим небом. У такому басейні дорослі можуть купатися разом з дітьми. Широкі стінки басейну дозволяють зручно на них спертися і розслабитися в теплій воді. Для зручного зливу води є водовідведення.
Характеристики Дитячий надувний басейн Intex 58484 прямокутний (305 х 183 х 56 см)
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Intex |
| Страна производитель | Китай |
| Форма | Прямоугольная |
| Цвет | Зелёный |
| Объем | 1050 л |
| Диаметр | 305 см |
| Ширина | 183 см |
| Высота | 56 см |
| Состояние | Новое |
Информация для заказа
- Цена: 2 100 ₴


