Надувний басейн з представленим дизайном приверне увагу малюка і перетвориться на улюблене місце для ігор.
Цей альтернативний варіант справжнього водоймища буде гарною прикрасою на будь-якій галявині або галявині перед будинком.
При необхідності його можна використовувати як ванну для купання.
Це найкраще співвідношення ціни та якості!
Розміри: 163х107х46 см.
Виготовлений із високоміцного вінілу 0,30 мм.
Об'єм заповнення водою - 230 літрів.
Зливний клапан.
Ремкомплекти.
Габарити упаковки: 27 x 30.5 x 11 см
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Intex |
| Страна производитель | Китай |
| Цвет | Голубой |
| Объем | 230 л |
| Диаметр | 163 см |
| Ширина | 107 см |
| Высота | 46 см |
| Состояние | Новое |
Информация для заказа
- Цена: 920 ₴



